Pronájmy nebytových prostor pro město nově zajišťuje CD CENTRUM COMS a.s.25.4.2023

Kavárna, kancelář nebo prodejna? Město hledá nové nájemce hned tří nebytových prostor. Z došlých nabídek následně vyberou tu nejvhodnější brněnští radní. Celý proces nově zaštiťuje městská společnost CD CENTRUM COMS, a. s., která již pro město provádí prodeje nemovitostí formou online dražby.   

„Spolupráce s CD CENTRUM COMS celý proces pronájmu nebo prodeje zpřístupňuje široké veřejnosti. Nabídky jsou přehledně zveřejněny mimo úřední desku magistrátu také na webu drazby-brno.cz a objevují se i na populárních inzertních serverech. Cílem je, aby se informace o pronájmech dostala mezi větší okruh zájemců,“ uvedla náměstkyně primátorky pro oblast správy majetku Karin Podivinská.

U každé nabídky je uveden popis nemovitosti včetně fotografií, minimální stanovená cena za pronájem za metr čtvereční za rok a také termíny dvou prohlídek, během nichž se zájemci mohou s prostory blíže seznámit. V současné chvíli jsou dostupné tyto lokality:

 
​- Vojtova 7, 117,73 m2, nové, dosud neprovozované nebytové prostory bez interiérového zařízení, které mají bezbariérový přístup z vnitrobloku nebo jsou přístupné po schodech od parkoviště.  Využitelné jako obchodní prostory, kavárna, drobná provozovna, služby, kancelář, drobné občerstvení apod. (kolaudováno jako nebytový prostor), minimální roční nájemné 353 190 Kč, nabídky do 19. 5.
- Kobližná 10, vhodné například pro rychlé občerstvení či kavárnu, ale také jako prodejna zboží i potravin; minimální roční nájemné 572 660 Kč, nabídky do 19. 5.
- Husova 5, 51,56 m2, prostory v budově Magistrátu města Brna, samostatný vstup z ulice, využitelné např. jako prodejna nepotravinářského sortimentu, sídlo firmy nebo kanceláře. Technický stav je dobrý. Prostory se nachází v bezprostřední blízkosti tramvajové zastávky Šilingrovo náměstí, minimální roční nájemné 257 800, nabídky do 31. 5.

Všechny informace jsou dostupné na https://www.drazby-brno.cz/.

Převzato z Tiskového servisu Statutárního města Brna.