Kariéra

 

Výběrové řízení na pozici vedoucí právního úseku


Kdo jsme

CD CENTRUM COMS, a.s. je společností, jejíž vlastník je statutární město Brno. V současné době je hlavním cílem společnosti zajištění výstavby Centrálního objektu magistrátních služeb, jehož smyslem je soustředit veškeré služby poskytované Magistrátem města Brna v jediném objektu. Práce na výstavbě družstevního bydlení ve městě Brně a facility managment.
 
Koho hledáme
Společnost hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici vedoucí/ho právního úseku.
Hledáme vysokoškolsky vzdělané uchazeče/ky v oboru právo s praxí na obdobné pozici alespoň 3 roky a se schopností samostatného rozhodování v rámci svěřených pravomocí.
Zkušenost s fungováním společnosti, která je 100 % nebo majoritně vlastněna obcí je vítanou výhodou.
 
Náplň práce
Náplní práce bude zejména zajišťování agendy v oblasti korporátního práva, zastupování společnosti v právních záležitostech zásadního významu, vymáhání pohledávek společnosti, poskytování právních porad a informací, zajišťování přípravy a realizace veřejných zakázek, projednávání smluvních závazků před jejich uzavřením, zabezpečení agendy spojené s poskytováním informací dle zákona č. 106/1999 Sb., zabezpečování agendy související s ochranou osobních údajů, příp. se zveřejňováním dokumentů, které je společnost povinna zveřejňovat a další.
 
Co nabízíme
Nabízíme pracovní úvazek na dobu určitou formou plného pracovního úvazku, příp. dohody o pracovní činnosti s možností přizpůsobení pracovní doby potřebám uchazeče/ky. Práce v centru města Brna.
Nástup od 1.1.2021.
 
Ozvěte se nám
V případě, že Vás naše nabídka zaujala, prosíme o zaslání strukturovaného životopisu na adresu info@coms-brno.cz nejpozději do 14.12.2020.
 
 
Společnost si vyhrazuje právo neodpovědět na nabídku zaslanou uchazečem/uchazečkou.