Kariéra

 

Výběrové řízení na pozici vedoucí ekonomického úseku

Kdo jsme

CD CENTRUM COMS, a.s. je společností, jejíž vlastník je statutární město Brno. V současné době je hlavním cílem společnosti zajištění výstavby Centrálního objektu magistrátních služeb, jehož smyslem je soustředit veškeré služby poskytované Magistrátem města Brna v jediném objektu. Práce na výstavbě družstevního bydlení ve městě Brně a facility managment.
 
Koho hledáme
Společnost hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici vedoucí/ho ekonomického úseku.
Hledáme vysokoškolsky vzdělané uchazeče/ky v oboru ekonomie s praxí na obdobné pozici alespoň 3 roky a se schopností samostatného rozhodování v rámci svěřených pravomocí.
Zkušenost s fungováním společnosti, která je 100 % nebo majoritně vlastněna obcí je vítanou výhodou.
 
Náplň práce
Náplní práce bude zejména řídit plánovací činnost společnosti a uplatňovat ekonomické nástroje a pravidla, odpovídat za finanční a mzdovou politiku společnosti, zajišťovat evidenci majetku ve vlastnictví společnosti a plánovat a zajišťovat opravy a údržbu nemovitého majetku, zajišťovat servisní činnost pro chod společnosti, komunikovat s dotčenými úřady a organizacemi, zajišťovat oblast informačních technologií, zajišťovat veškerou agendu spojenou s procesem controllingu, zajišťovat daňové povinnosti organizace a další.
 
Co nabízíme
Nabízíme pracovní úvazek na dobu určitou formou plného pracovního úvazku, příp. dohody o pracovní činnosti s možností přizpůsobení pracovní doby potřebám uchazeče/ky. Práce v centru města Brna.
Nástup možný od 1.1.2021.
 
Ozvěte se nám
V případě, že Vás naše nabídka zaujala, prosíme o zaslání strukturovaného životopisu na adresu info@coms-brno.cz nejpozději do 14.12.2020.
 
 
Společnost si vyhrazuje právo neodpovědět na nabídku zaslanou uchazečem/kou.